Ayakkabı Mağzası Açmak

Ayakkabı Dükkanı açanlar kazanıyor mu?


Çalıştığı işten memnun olmayan , yada içinde girişim ateşi yanan kişilerin arayışı hayali hep kendi işinin sahibi olmak ve dükkan açmak olmaktadır. Temel ihtiyaçlardan olan giyinme işleri her zaman ölmeyecek, akmasa da damlayacak işlerdendir. Ayakkabı dükkanı işi çok kapsamlı bir iş olması münasebeti ile bir alana yönelip örneğin sadece çocuk ayakkabısı satarak da gelir elde edebileceğiniz gibi; Çok geniş bir yelpazeye hitap edebilirsiniz.


Ayakkabı Dükkanı açmak her zaman Kazandırır


İşini severek yapan, müşterileri kandırmayan esnafın yüzü güleceğini zaten biliyoruz. Öyle işler var ki Ayakkabı dükkanı açmak gibi işler her zaman kaliteli hizmet ve mal veren müşterilerinin istediğini anlayan esnafların kazandığı iş seçenekleri içindedir.
Ayakkabı mağazaları açmak çokça sermaye istemeyen bir iş olmadığını söylemek isterdik fakat, bu işte yeni olan kişiler maalesef belli sermayeler ile iş yapmak zorundadır. %30 kar marjı ile hizmet veren ayakkabı mağazaları sezonunda bu fiyatlara iş yapmaktadır. Ayakkabı dükkanı kar marjı bazı sezonlar %70 iken bazı sezonlar %10’a kadar düşer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *