Dükkan açma fikirleri - Parti Malzemeleri Dükkanı Açmak

Parti malzemeleri satışı yapmak


Son zamanlardı hepiniz fark etmiş olmalısınız, ülke kültürümüze Yurt dışından giren parti kültürü ile artık neredeyse en zengin aileden en dar gelirli aileye kadar insanlarımız, doğum günü kutlaması, evlilik yıl dönümü kutlaması gibi kutlamalar yapmaktadır, Genç girişimcilere önerimizi parti malzemeleri satışı yapmasıdır. Bu bakir iş fikri sayesinde ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Parti malzemesi Dükkanı ne kadara mal olur


küçük sermayeler ile kurabileceğiniz parti malzemeleri dükkanını 10 bin ile 50 bin arasında bir fiyata rahatlıkla kurabilirsiniz, hazır fazla dekor ihtiyacı istemeyen bir dükkan kiralamanız halinde. Minimum seviyede bir miktara parti malzemesi dükkanı açılabilir. Bu işte eğer İnternet üzerinden satış yapmayı düşünmüyorsanız açtığınız dükkan yeri seçimini çok ciddiye almanız gerekiyor. işlek ve insanların sizi rahatça görebileceği bir yerde dükkan açmak gerekiyor.

ürünleri nerelerden satabilirim?


parti malzemelerin kendi dükkanınıza gelen müşterilerinize verebileceğiniz gibi, aynı zamanda sahibinden.com, gitti gidiyor ve n11 gibi online satış kanallarından rahatlıkla yapabilirsiniz. Hatta ilerleyen zamanlarda bütçenizi arttırarak kendinize has bir web sitesi oluşturup satışları bura üzerinden yapabilirsiniz. Eğer kendi internet siteniz üzerinden satış yapmak isterseniz iyi bir seo masrafı ve online reklam harcamaları ile gelirinizi arttırabilirsiniz.

parti malzemeleri satış kar marjı ne kadar


parti malzemeleri özellikle tavsiye etmemizin sebebi %300-400 oranında satış karı olan işlerdir. Kişiye özel ürünler yapıp satmanız halinde, kar marjınızı %400 gibi ciddi rakamlara çıkartabilirsiniz. Günümüz şartlarında bu denli karlı bir iş yapmayı kim istemez ki.

bu yazımızda parti malzemeleri dükkanı açmak için sizi bilgilendirmek istedik değişik dükkan açmak için iş fikirlerine göz atmak için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli.

https://www.iyifikir.gen.tr/parti-malzemeleri-satisi-yapmak/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *