Vodofone bayilik şartları hakkında bilgi

Vodofone Uzan grup Telsim'i TMS'e teslim ettikten sonra ihale ile satın alıp daha sonra ismini dünyada da kullandığı isim olan Vodafone olarak değiştirmesi ile ülkemizde hizmet vermeye başlamıştır. Yabanca kökenli olan firma ses,data ve veri transferlerinin aktarılması hizmetini uzun yıllardır ülkemiz de de vermektedir.

Ülkemizde cep telefonu kullanımı oldukça iyi!


Ülkemizde teknolojiye olan aşırı arz sonucu teknoloji firmaları ülke çapında en hızlı büyüyen firmalar içinde, hal böyle olunca girişimciler para kazanmak fikirlerini en kolay yoldan elde edecekleri GSM Operatörü bayilikleri arayışı içine giriyor, Vodafone bayilik arayışı içine giren kişilerin tercih ettiği GSM firmalarının başında seyir etmektedir.
Vodafone bayilik şartları : Vodafone bayilik başvurusu yapabilmek için mevcut bir firmanızın olması ve bu işi uzun yıllar yapıyor olmanız gerekmektedir, aksi halde çok büyük sermayeleriniz olsa bile vodafone bayisi olamayabilirsiniz. Vodafone bayilik çeşitleri vodafone silvir bayilik, vodafane shop ve vodafone store olmak üzere üç bayilik şekli ile müşterilerine hizmet vermektedir. Sizde uygun olan koşulları yerine getirmeniz halinde vodafone den bayilik alabilirsiniz.
Vodafone bayilik başvurusu ve formuna ulaşmak için iyi fikir sitesine giderek site içi arama yapmanız halinde ulaşabilirsiniz. vodafone bayileri kar marjı eskisi kadar yüksek olmasa da azımsanmayacak kadar vardır.

Vodafon bayilik ile ilgili detaylı bilgiyi bu adresten edinebilirsiniz : https://www.iyifikir.gen.tr/vodofone-bayilik-alma-sartlari/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *